cennik top hands

Zespół Busacco to praktyka, doświadczenie, pasja i zaangażowanie.

Business Accounting Office sp. z o.o. to doświadczone i nowoczesne biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze księgowo-podatkowej, kadrowej i płacowej podmiotów branży informatycznej, innowacyjnych technologii i energii odnawialnej.
Nieobca jest nam również kompleksowa obsługa spedycji morskiej, firm usługowych, handlowych i produkcyjnych prowadzących pełną księgowość, w tym spółek z kapitałem międzynarodowym.
Wśród naszych klientów znajdują się osoby oprawne prowadzące pełną księgowość - również stowarzyszenia i fundacje oraz osoby fizyczne prowadzące działalność w formie książki przychodów i rozchodów.
Zdajemy sobie sprawę, że znajomość przepisów podatkowych i prawnych nie wszystkich pasjonuje tak jak nas, dlatego odciążymy Twoją firmę od codziennych rozliczeń. Uważamy, że księgowość powinna pełnić wspierającą rolę w stosunku do procesów zachodzących w firmie i dlatego optymalizujemy procesy księgowe dla naszych klientów.
Jesteśmy firmą audytorską wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych za numerem 4133, prowadzoną przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów.
W naszych rękach Twoje finanse będą bezpieczne, 21 lat praktyki w zawodzie daje gwarancję rzetelności i profesjonalnej usługi - możesz nam zaufać, a my zredukujemy Twoje i zaangażowanie w prace administracyjne do minimum.

Agnieszka Zamaro-Wiśniewska

Od 1999 roku zajmuje się samodzielnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych wielu podmiotów gospodarczych, będąc pracownikiem biur rachunkowych. Posiada certyfikat potwierdzający posiadanie kwalifikacji niezbędnych do prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr 29087/02). Biegły Rewident, posiadający uprawnienia do badania sprawozdań finansowych. Od 2016 roku wspólnik w firmie Busacco, gdzie realizuje własną wizję zrównoważonego rozwoju firmy przyjaznej pracownikom i oferującej pełen pakiet usług prawno-podatkowych ,dążąc do pełnego zaufania i zadowolenia prowadzonych jednostek. Jej pasją jest wprowadzanie i praktyczne wykorzystywanie w firmie nowoczesnych technologii oraz rozwiązywanie trudnych problemów podatkowych.

aggn2

Agnieszka Zamaro-Wiśniewska

Od 1999 roku zajmuje się samodzielnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych wielu podmiotów gospodarczych, będąc pracownikiem biur rachunkowych. Certyfikat Ministerstwa Finansów  potwierdzający posiadanie kwalifikacji niezbędnych do prowadzenia ksiąg rachunkowych otrzymała w 2002 roku (nr 29087/02). Biegły Rewident od 2004 roku - posiadający uprawnienia do badania sprawozdań finansowych. Od 2016 roku wspólnik w firmie Busacco, gdzie realizuje własną wizję zrównoważonego rozwoju firmy przyjaznej pracownikom i oferującej pełen pakiet usług prawno-podatkowych, dążąc do pełnego zaufania i zadowolenia prowadzonych jednostek. Jej pasją jest wprowadzanie i praktyczne wykorzystywanie w firmie nowoczesnych technologii oraz rozwiązywanie trudnych problemów podatkowych.

Dyplomy i szkolenia

dyplom

Dyplom biegłego rewidenta

dyplom

Dyplom biegłego rewidenta

dyplom

Decyzja o wpisie do rejestru biegłych rewidentów

dyplom

Decyzja o wpisaniu na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych

dyplom

Zaświadczenie o ukończeniu kursu

dyplom

Certyfikat "Opodatkowanie podatkiem u źródła przychodów wypłacanych podmiotom zagranicznym".

dyplom

Zaświadczenie o szkoleniu na temat "Podatek dochodowy od osób prawnych"

dyplom

Zaświadczenie o ukończeniu kursu "Usługi biegłego rewidenta inne niż badanie sprawozdań finansowych"

dyplom

Zaświadczenie o szkoleniu "Bilansowo-podatkowe aspekty likwidacji i upadłości podmiotów gospodarczych"

dyplom

Zaświadczenie o szkoleniu "Kompleksowa nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług"

dyplom

Uchwała Krajowej Rady Biegłych Rewidentów w sprawie wpisu na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych

Referencje

Po referencje zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Prosimy o informację, w jakiej branży Państwo działają, a będziemy mogli przedstawić referencje z firmy o podobnym profilu.

Przewiń do góry